MINT Market Olomouc no. 4 ZRUŠENO

Před Pevností poznání

AKTUALIZACE: Bohužel vzhledem k aktuální situaci spojené s COVID-19 jsme nuceni MINT Market Olomouc zrušit. Sledujte náš web a Facebook, kde se včas dozvíte nový termín v roce 2021.

Podporujte prosím české designéry a tvůrce tím, že pořídíte vánoční dárky u nich. Potřebují Vaši podporu víc než kdy předtím. Děkujeme a budeme se na Vás těšit v Olomouci příští rok!

 ---

Předvánoční MINT Market se vrátí i do Olomouce. Na velkou nálož českého designu se můžete těšit v sobotu 5. prosince přímo před budovou Pevnosti poznání!

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér!

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 8. listopadu. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu za doprovodu speciálního setu od DJ Marthyho a udělejte si radost krásným produktem z dílny českého designéra, bio kosmetikou nebo originální kabelkou nebo vyřešte vánoční dárky na jednom místě.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

 

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři