MINT Market Olomouc no. 7

Letní kino Olomouc

Podzimní MINT Market se uskuteční v sobotu 17. září v areálu Letního kina. Pod korunami zlatavých stromů se tak můžete opět těšit na pestrou nabídkou českého designu.

Přichystáno bude 50 značek z Čech, Slovenska i Ukrajiny, které přivezou nové kolekce, oblíbené kousky i horké novinky. 

Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu za doprovodu speciálního setu od DJ Marthyho a udělejte si radost slušivými šaty, ručně vyráběným šperkem, bio kosmetikou nebo originální kabelkou. A můžete rovnou vyřešit i vánoční dárky s předstihem :) 

Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Z ulice Pekární odbočte do zahrady letního kina. V celém areálu najdete stánky designérů, návrhářů a kreativců. Vstup na akci je zdarma.

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka MHD je U Dómu. Jezdí sem autobus s tajuplným označením "X".

Autem

V Olomouci je vše kousek. Pokud ale jedete z velké dálky a chcete vědět, kde zaparkovat, mrkněte na tyto stránky.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři