MINT Market Ostrava no. 3

CØKAFE + Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice

Máme pro vás novinku! MINT Market Ostrava se přesouvá do Dolní oblasti Vítkovice, konkrétně do CØKAFE, kina Etáž a širokého okolí. Těšte se o víkendu 14. a 15. srpna na svěží dávku českého designu v místě s úžasnou atmosférou.

Ve Vítkovicích na vás bude čekat výběr těch nejlepších tvůrců s pestrou nabídkou módních outfitů, originálních šperků, bio kosmetiky, papírenského zboží a dalších designových produktů.

Bude i doprovodný program, bude kino! Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design, potřebujete to víc než kdy předtím. Vždyť na MINTu je krásně :)

U stánku Tvoje nebe budete moci popustit uzdu své fantazie a v domalovánkách s fotkami mraků si podle vlastní fantazie dokreslit co v mracích vidíte a co vám dané mraky připomínají nebo si zahrát nebeské pexeso.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

CØKAFE + Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice

Kdy můžete přijít

SO 9.30 - 20.00

NE 8.30 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři