MINT Market Ostrava no. 4

Trojhalí Karolina

Máme skvělou zprávu - ještě letos se dočkáte svého MINT Marketu v Ostravě! Přivítáme vás spolu s šedesáti prodejci z celé republiky v sobotu 6. listopadu v krytých prostorách Trojhalí Karolina!

Těšit se můžete na obrovskou dávku krásných produktů, milých úsměvů a spoustu tipů na dárky. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Vstup na MINT je jako vždy zdarma. Tak se stavte ochutnat ;)

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Součástí MINT Marketu bude i dětský koutek, kde si budou moci děti vyzkoušet hračky, které už brzy budou k dispozici v ostravské Půjčovně hraček. Maminky těch nejmenších tu najdou i přebalovací a kojící koutek.

U stánku Radost v písku budete moci rozvinout svou kreativitu a vytvořit obrázek barevným pískem a nebo si pořídit kreativní sadu na doma.

V Trojhalí Karolina na Vás bude čekat výběr devadesáti (!) nejlepších tvůrců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky, papírenského zboží a dalších designových produktů. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design, potřebujete to víc než kdy předtím. ♥

Součástí tentokrát sice nebude Extrem food festival, ale pozvání i tak přijalo několik "extrémních" gastro stánků a i v sekci MINT Marketu se můžete těšit například na výbornou kávu Y COFFEEbike, mexické tacos, gourmet popcorn, delikatesní ořechové krémy značky Smyslné Dobroty nebo u stánku Neko onigirazu můžete ochutnat sushi v novém kabátě.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři