MINT Market Ostrava no. 5

Trojhalí Karolina, K Trojhalí 3361/5

Více než šedesát tvůrců z celé republiky předvede svou autorskou tvorbu na prvním letošním MINT Marketu v Ostravě v sobotu 2. dubna v Trojhalí Karolina!

Těšit se můžete na obrovskou dávku krásných produktů a milých úsměvů. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte ochutnat ;)

Součástí MINT Marketu bude i dětský koutek, kde si budou moci děti vyzkoušet hračky, které jsou k dispozici v ostravské Půjčovně hraček. Maminky těch nejmenších tu najdou i přebalovací a kojící koutek a za drobný poplatek se o vaše caparty postará hlídací teta :)

Pomoc Ukrajině

Chcete pomoct obyvatelům, kteří utíkají před válkou z Ukrajiny? Na MINTu si můžete koupit produkty od našich designérů u stánku sociálního podniku Mental Café (v části Hrabárny). Veškerý výtěžek předáme Člověku v tísni na pomoc ukrajinským uprchlíkům.

Můžete také přinést materiální pomoc ke stejnému stánku. Konkrétně jsou nyní potřeba tyto věci:

hygienické potřeby
pro děti : dětská mýdla, mýdla, toalet papír, vlhčené ubrousky
pro ženy: sprchové gely, šampony, deodoranty, vložky, tampóny

trvanlivé potraviny
káva, čaj, konzervy, luštěniny, těstoviny, rýže, dětské přesnídávky

Tyto věci po akci předáme Organizaci pro pomoc uprchlíkům z.s., která vše rozdistribuuje potřebným.

Děkujeme, že pomáháte! ♥

U stánku Radost v písku budete moci rozvinout svou kreativitu a vytvořit obrázek barevným pískem a nebo si pořídit kreativní sadu na doma.

Celou akci doprovodí náš dvorní DJ Marthy. Zároveň s MINT Marketem bude v Trojhalí probíhat i Trend Cup a Hrabárna, o důvod víc si tento den poznačit do kalendáře a dorazit do Trojhalí!

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

Kde nás najdete

Trojhalí Karolina, K Trojhalí 3361/5

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři