MINT Market Ostrava no. 6

CØKAFE + Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice

MINT Market Ostrava se v létě opět přesune do Dolní oblasti Vítkovice, konkrétně do CØKAFE a kina Etáž. Těšte se v sobotu 20. srpna na svěží dávku českého designu v místě s úžasnou atmosférou.

Organizace pro pomoc uprchlíkům bude mít na MINT Marketu workshop, na kterém si budete moci vyrobit vlajku svého státu ze starých bannerů a samolepících fólií.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Ve Vítkovicích na vás bude čekat výběr těch nejlepších tvůrců s pestrou nabídkou módních outfitů, originálních šperků, bio kosmetiky, papírenského zboží a dalších designových produktů. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Vždyť na MINTu je krásně! ♥

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

CØKAFE + Kino Etáž, Dolní oblast Vítkovice

Kdy můžete přijít

SO 9.30 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři