MINT Market Plzeň no. 12

ulice Bedřicha Smetany a Smetanovy sady

Designové kousky a alternativní móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT Market se vrací do Plzně, aby se ve středu a ve čvrtek 11. - 12. srpna stal v ulici B. Smetany a Smetanových sadech součástí pop-up kulturní akce Inspiral Garden.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Vaše čtyřnohé miláčky na akci rádi přivítáme.

MINT se v Plzni bude opět konat ve spolupráci s partou lidí, kteří zde posledních 8 let organizovali oblíbený pouliční festival Živá ulice a kterého byl MINT od začátku součástí. Festival ale loni změnil organizátora. Proto se MINT nově uskuteční v rámci kulturní pop-up akce Inspiral Garden.

V Inspiral Garden se můžete těšit na přednášky, koncerty a DJ sety. Ve středu od 17:00 bude beseda Vztahy a dnešní doba, od 21.00 pak koncert Katarzia.
Ve čtvrtek se stavte od 17.00 na besedě Jak mluvit o těle a intimitě s dětmi a od 19.00 pak na koncert Ventolin DJ set & DJ Myslivec (MIDI LIDI).

U stánku značky OP&K se budete moci zúčastnit workshopu stop motion animace. Krátce si povíte o principu klasické ruční animace a natočíte váš film podle vlastního příběhu technikou, která vás bude zajímat. Workshop je pro každého od sedmi do sta let.

Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! ♥

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Kde nás najdete

ulice Bedřicha Smetany a Smetanovy sady

Kdy můžete přijít

ST 10.00 - 18.00

ČT 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Lokace MINTu je i tentokrát úžasná. Najdete nás v ulici B. Smetany a ve Smetanových sadech, jen pár kroků z náměstí Republiky.

Městskou hromadnou dopravou

Tramvajová i autobusová zastávka Náměstí Republiky to jistí ;)

Autem

Autem do centra nejezděte. Zaparkujte auto na některém z nabízených parkovišť Plzně a proděte se krásným centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři