MINT Market Plzeň no. 14

B. Smetany + Smetanovy sady

Designové kousky a alternativní móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT Market se vrací do Plzně, aby se v úterý a ve středu 9. a 10. srpna stal v ulici B. Smetany a Smetanových sadech součástí pop-up kulturní akce Inspiral Garden.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Vaše čtyřnohé miláčky na akci rádi přivítáme.

Složení prodejců se na každou akci mění, ale zároveň zde najdete i několik oblíbených stálic. Aktuální seznam značek najdete níže. Tak objevte s MINTem krásný český design.

MINT se v Plzni bude opět konat ve spolupráci s partou lidí, kteří zde 8 let organizovali oblíbený pouliční festival Živá ulice a kterého byl MINT od začátku součástí. Festival ale změnil organizátora. Proto se MINT nově uskuteční v rámci kulturní pop-up akce Inspiral Garden.

V Inspiral Garden se můžete těšit kromě MINTu na koncerty, DJ sety nebo třeba food festival národnostních menšin Babylon. Na akci vystoupí Lenka Dusilová, China Soup nebo třeba Ghost of You.

Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! ♥

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

Kde nás najdete

B. Smetany + Smetanovy sady

Kdy můžete přijít

ÚT 10.00 - 18.00

ST 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Lokace MINTu je i tentokrát úžasná. Najdete nás v ulici B. Smetany a ve Smetanových sadech, jen pár kroků z náměstí Republiky.

Městskou hromadnou dopravou

Tramvajová i autobusová zastávka Náměstí Republiky to jistí ;)

Autem

Autem do centra nejezděte. Zaparkujte auto na některém z nabízených parkovišť Plzně a proděte se krásným centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři