MINT Market Plzeň no. 9 - PŘESUNUTO

DEPO2015, Presslova 14

POZOR! Máme nový termín!

MINT Market Plzeň se odehraje poprvé v úžasných prostorách DEPO2015, kde se zabydlí v pátek 8. května. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

MINT už je v Plzni jako doma. Osm let byl totiž součástí oblíbeného pouličního festivalu Živá ulice, kam pravidelně přivážel výběr těch nejlepších českých designérů.

V DEPO2015 na Vás bude čekat padesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Na MINTu je krásně :) 

Před halou vznikne i street food sekce s různými delikatesami. Pochutnat si budete moci na kávě, palačinkách a limonádách od PappaCoffee, burgrech a pivu Zlatá kráva servírovaných v Pojízdné krávě, bezkonurenční hotdogy nabídne foodtruck Dog'n'Roll.

Chateau Šafaříkova přiveze mořské plody a úžasná vína a vše pak můžete zapít a street baru Gin&Tonic

U stánku Loono se budete moci v rámci kampaně #doledobry naučit, jak předcházet a včas rozpoznat sexuálně přenosná onemocnění, i kam zajít, pokud se člověk v této v situaci ocitne. Dozvíte se také podrobnosti o prevenci a léčbě neplodnosti, i dosud tabuizovaná témata inkontinence a erektilní dysfunkce. V neposlední řadě si připomenete různé formy antikoncepce a poučíme návštěvníky o správné technice jejího užívání. V praktické části workshopu si pak každý návštěvník bude moci prohlédnout modely lidské pánve a dozvědět se, jakou funkci mají jednotlivé orgány.

U stánku OP&K si budete moci v rámci workshopu Animované příběhy vyzkoušet vytvoření příběhu vycházejícího z vlastní zkušenosti a na základě tohoto příběhu pak i nakreslit obrázkový scénář. Obrázkový scénář budete moci pod odborným vedením dále zpracovat do podoby krátké animace nebo třeba komiksu.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Mrkněte se taky na mapku, na které prodejce se můžete těšit:

Kdy můžete přijít

PÁ 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Přívozem

Areál je sice hned vedle řeky Radbuzy, ale lodí se sem bohužel tentokrát nedostanete.

Městskou hromadnou dopravou

Nejblíž k DEPO2015 vás odveze trolejbus č. 10, 13 a 14 na zastávku U Radbuzy. Odtud už je to jen cca 300m do areálu (nejdřív po ulici Doudlevecká a potom odbočíte do ulice Presslova).

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř i doma v podobě ročního Kiliána.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři