MINT Market Plzeň no. 9

DEPO2015, Presslova 14

MINT Market Plzeň se odehraje poprvé v úžasných prostorách DEPO2015, kde se zabydlí v sobotu 21. března. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

MINT už je v Plzni jako doma. Osm let byl totiž součástí oblíbeného pouličního festivalu Živá ulice, kam pravidelně přivážel výběr těch nejlepších českých designérů.

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce najdete ve svém profilu do 15. února. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete tady. <<

V DEPO2015 na Vás bude čekat padesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Na MINTu je krásně :) 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Přívozem

Areál je sice hned vedle řeky Radbuzy, ale lodí se sem bohužel tentokrát nedostanete.

Městskou hromadnou dopravou

Nejblíž k DEPO2015 vás odveze trolejbus č. 10, 13 a 14 na zastávku U Radbuzy. Odtud už je to jen cca 300m do areálu (nejdřív po ulici Doudlevecká a potom odbočíte do ulice Presslova).

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Partneři