MINT Market Plzeň no. 9

DEPO2015, Presslova 14

POZOR! Máme nový termín!

MINT Market Plzeň se odehraje poprvé ve venkovním areálu DEPO2015 V PÁTEK 8. KVĚTNA! Představí se tu více než 50 českých designérů. Přijďte se podívat na jarní kolekce a novinky z dílen zručných autorů. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Na akci budeme dodržovat přísná hygienická opatření.

MINT už je v Plzni jako doma. Osm let byl totiž součástí oblíbeného pouličního festivalu Živá ulice, kam pravidelně přivážel výběr těch nejlepších českých designérů.

V areálu DEPO2015 na Vás bude čekat padesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků a kosmetiky. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Na MINTu je krásně :) 

U stánku Loono se budete moci v rámci kampaně #doledobry naučit, jak předcházet a včas rozpoznat sexuálně přenosná onemocnění, i kam zajít, pokud se člověk v této v situaci ocitne. Dozvíte se také podrobnosti o prevenci a léčbě neplodnosti, i dosud tabuizovaná témata inkontinence a erektilní dysfunkce. V neposlední řadě si připomenete různé formy antikoncepce a poučíme návštěvníky o správné technice jejího užívání. V praktické části workshopu si pak každý návštěvník bude moci prohlédnout modely lidské pánve a dozvědět se, jakou funkci mají jednotlivé orgány.

U stánku OP&K si budete moci v rámci workshopu Animované příběhy vyzkoušet vytvoření příběhu vycházejícího z vlastní zkušenosti a na základě tohoto příběhu pak i nakreslit obrázkový scénář. Obrázkový scénář budete moci pod odborným vedením dále zpracovat do podoby krátké animace nebo třeba komiksu.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A na jaké prodejce se můžete těšit? Mrkněte na naši mapku s rozmístěním prodejců:

Kdy můžete přijít

PÁ 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Přívozem

Areál je sice hned vedle řeky Radbuzy, ale lodí se sem bohužel tentokrát nedostanete.

Městskou hromadnou dopravou

Nejblíž k DEPO2015 vás odveze trolejbus č. 10, 13 a 14 na zastávku U Radbuzy. Odtud už je to jen cca 300m do areálu (nejdřív po ulici Doudlevecká a potom odbočíte do ulice Presslova).

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři