MINT Market Praha no. 25

Karlovo náměstí

MINT Market Praha opět na Karláku! 7. a 8. června se můžete těšit na pestrou nabídku od českých i zahraničních designérů v parku na Karlově náměstí. Těšte se na více než sto značek se svěží módou, šperky, designem a delikatesami.

Součástí akce bude i hudební stage v rámci pouličního festivalu Praha žije hudbou. Více o programu najdete na webových stránkách akce.

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 28. dubna. <<

Smluvní podmínky najdete zde. Pokud se chcete přihlásit, registraci najdete tady.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a můžete sebou na piknik pod širým nebem s dávkou designu vzít dvounohé i čtyřnohé miláčky.

Sledujte Facebookovou událost pro aktuální informace.

A jeden takový tajný tip na závěr - na infostánku si můžete zapůjčit deku a udělat si tak příjemný piknik pod korunami stromů.

Kdy můžete přijít

PÁ 11.00 - 19.00
SO 10.00 -19.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Na "Karlák" je to odkudkoliv coby kamenem. Ideální je dopravit se MHD na zastávku Moráň a za pár kroků jste přímo v centru dění. Nebo vystupte na zastávce Karlovo náměstí a proběhněte podchodem na jižní část Karlova náměstí.

Městskou hromadnou dopravou

Jezdí sem toho opravdu požehnaně, například tramvaje č. 2, 3, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 22, ...

Taxi

Taxikáři udejte jednoduché souřadnice - jižní část Karlova náměstí ;)

Autem

Pokud přijedete z dálky a potřebujete někam upíchnout auto, mrkněte na mapu placených stání na Praze 2. Nejbližší parkování najdete podél celého východního okraje Karlova náměstí, ale s největší pravděpodobní bude obsazené..

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Katka Pletichová

fotografka, PR managerka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.