MINT Market Praha no. 40

Rašínovo nábřeží, Náplavka

Podzimní MINT Market Praha se po prázdninách vrátí na náplavku na Rašínově nábřeží. V neděli 17. září se představí opět více než 150 tvůrců a designérů z celé České republiky, Slovenska i Ukrajiny. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami, tak se stavte ochutnat :)

Na MINT Marketu se můžete těšit na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, svíčky, originální papírenské zboží, macramé, porcelán, hračky pro děti a mnoho dalšího.

Ve 14.00 se malí a velcí mohou těšit na loutkovou pohádku Sněhurka a 7 trpaslíků kočovného divadla Bětka a Lucka. Pohádka je určena pro děti od 3 do 10 let, ale nudit se nebudou ani dospělí. Délka představení je 30 minut a vstupné je dobrovolné :)

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celé Rašínovo nábřeží je bezbariérové.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

(Černobílou variantu k tisku si můžete stáhnout tady.)

Akce se koná pod záštitou MČ Praha 2. Děkujeme!

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již třináct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už ve více než dvaceti městech. Pod názvem MINT najdete především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu

Kde nás najdete

Rašínovo nábřeží, Náplavka

Kdy můžete přijít

NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Udělejte si nedělní procházku a přijďte na MINT podél řeky. MINT se bude konat u železničního mostu na Výtoni a nejlepší procházka je po nábřeží třeba od Národního divadla.

Přívozem

Připlout můžete na MINT i lodí - zastávka přímo u MINTu se jmenuje Výtoň a k cestě vám stačí jízdenka na MHD. Loď vás na druhý břeh převeze každých 20 minut. A nebo si s dětmi můžete dát zkrátka jen vyhlídkovou jízdu :)

 

Městskou hromadnou dopravou

Kromě lodní dopravy můžete využít i tu tramvajovou. Nejbližší zastávka je Výtoň.

 

Autem

Pokud se bez auta neobejdete, pod železničním mostem mezi ulicemi Svobodova a Vnislavova je veřejné parkoviště a v neděli je zde parkování zdarma.

Koho jste mohli vidět

17.09.23

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři