MINT Market Praha no. 44

Rašínovo nábřeží, Náplavka

Více než 130 designérů a kreativců z celé republiky představí svou tvorbu na MINT Marketu na Rašínově nábřeží v neděli 29. září. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami, tak se stavte ochutnat :)

REGISTRACE pro prodejce bude otevřená do 11. srpna. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde.

Na MINT Marketu najdete pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiky, svíček, originálního papírenského zboží, macramé, porcelánu, hraček pro děti a mnoho dalšího.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme. Celé Rašínovo nábřeží je bezbariérové.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

MINT je parta tvůrčích lidí, kteří pro vás pořádají designové trhy a další akce už 14 let. Nyní už ve více než dvaceti městech po celé republice. Pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu

Kde nás najdete

Rašínovo nábřeží, Náplavka

Kdy můžete přijít

NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Udělejte si nedělní procházku a přijďte na MINT podél řeky. MINT se bude konat u železničního mostu na Výtoni a nejlepší procházka je po nábřeží třeba od Národního divadla.

Přívozem

Připlout můžete na MINT i lodí - zastávka přímo u MINTu se jmenuje Výtoň a k cestě vám stačí jízdenka na MHD. Loď vás na druhý břeh převeze každých 20 minut. A nebo si s dětmi můžete dát zkrátka jen vyhlídkovou jízdu :)

 

Městskou hromadnou dopravou

Kromě lodní dopravy můžete využít i tu tramvajovou. Nejbližší zastávka je Výtoň.

 

Autem

Pokud se bez auta neobejdete, pod železničním mostem mezi ulicemi Svobodova a Vnislavova je veřejné parkoviště a v neděli je zde parkování zdarma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři