MINT Market Příbram no. 1

Divadlo A. Dvořáka Příbram

MINT Market objeví ještě letos úplně novou lokaci - Divadlo A. Dvořáka v Příbrami! V sobotu 6. listopadu se tu tak můžete poprvé těšit na nadílku od vybraných českých designérů.

>> REGISTRACE pro prodejce je otevřená do 3. října. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

MINT v Příbrami představí přes čtyřicet značek s kvalitní módou, originálními šperky, designovými produkty, bio kosmetikou, papírenským zbožím a výbornými delikatesami. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! ♥

Vstup je jako vždy zdarma.

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Kde nás najdete

Divadlo A. Dvořáka Příbram

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři