MINT Market Šumperk no. 1

ulice Gen. Svobody (Točák) + Starobranská

Přesně na Mezinárodní den dětí, tedy v sobotu 1. června, se MINT Market poprvé stane součástí městských slavností Šumný Šumperk. Těšit se budete moci na výběr více než čtyřiceti značek s autorskou módou, šperky a designem v ulici Gen. Svobody (Točák) a Starobranské. Udělejte si radost originálním šperkem, kvalitní bio kosmetikou, kabelkou, ručně vyráběnou sójovou svíčkou nebo něčím pěkným na sebe. Zároveň bude v okolí probíhat i program pro celou rodinu, nudit se tak určitě nebudete :)

Šumný Šumperk – Slavnosti města Šumperka se uskuteční již od čtvrtka 30. května do neděle 2. června. V sobotu 1. 6. 2024 bude Šumný Šumperk vrcholit a slavnostmi bude žít celé město! Návštěvníci se mohou těšit na pouliční umělce, průvod centrem v čele s autoveterány a chůdaři, šumperskou cimbálku, folk uprostřed města i dětskou zónu a spoustu dalšího programu pro všechny generace. V sobotu bude poprvé součástí i MINT Market.

Akce bude vrcholit v Pavlínině dvoře, kde vystoupí skupina Unotrio, známý písničkář Michal Horák, šumperská kapela Trocha klidu nebo populární skupina Jelen.

Více informací k programu najdete na Facebookové události akce nebo přímo na webových stránkách slavností.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně!

Sledujte oficiální událost MINT Marketu, ať vám nic neunikne. 

Kde nás najdete

ulice Gen. Svobody (Točák) + Starobranská

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři