MINT Market Tábor no. 1

Žižkovo náměstí

MINT přijede poprvé do Tábora! Přes čtyřicet tvůrců a designérů z celé České republiky a Slovenska představí svou tvorbu v sobotu 7. května na MINT Marketu, který se uskuteční na Žižkově náměstí v rámci slavnostního zahájení sezóny. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat :)

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na MINT Marketu budete moci podpořit malé české značky a kreativce, kteří to potřebují teď víc než kdy dřív. ♥ 

Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme.

Na Žižkově náměstí bude celé odpoledne probíhat i pestrý doprovodný program k oslavě zahájení turistické sezóny Zažijte Tábor. Těšit se můžete na vystoupení:

14.00 Seskupení za účelem – táborská kapela

15.30 Václav Koubek & přátelé - písničkář a harmonikář, spisovatel, herec a vypraveč vystoupí v sestavě s klávesistou a kytaristou Ondřejem Fenclem a nenapodobitelným bubeníkem Davidem Landštofem

17.00 Marsyas Oskara Petra - muzikant, textař a osobnost domácí hudební scény, který letos oslaví „70“ přijede s doprovodnou kapelou koncertně zavzpomínat především na legendární Marsyas.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

MINT se koná za podpory města Tábor. Děkujeme! 

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již jedenáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už v patnácti městech. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Městskou hromadnou dopravou

Během MINT Marketu budou během akce zrušené zastávky U Střelnice, Tržní náměstí a Žižkovo náměstí. Objízdná trasa linky 60 a 61 povede přes zastávky Na Parkánech (směr Kotnov), nejbližší zastávka Kotnov (oba směry) a Křižíkovo náměstí (směr Autobusové nádraží). Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Autem

V části Žižkova náměstí bude platit zákaz vjezdu, proto doporučujeme zaparkovat opodál a pak se kousek projít pěšky. Tady najdete více informací k parkování v Táboře.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři