MINT Market Tábor no. 2

Žižkovo náměstí

MINT Marketu se loni v Táboře líbilo, proto se na Žižkovo náměstí opět vrátí v sobotu 6. května! Přes čtyřicet tvůrců a designérů z celé České republiky a Slovenska představí svou tvorbu v rámci slavnostního zahájení turistické sezóny. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat :)

>> REGISTRACE pro prodejce bude otevřená do 2. dubna. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na MINT Marketu budete moci podpořit malé české značky a kreativce. ♥ 

S MINT Marketem proběhne i slavnostní zahájení turistické sezóny, u jehož příležitosti na pódiu vystoupí:

14.00 Spolektiv – folkrocková multižánrová táborská kapela

15.30 Ondřej Fencl a Hromosvod - Autorská tvorba jedenačtyřicetiletého zpěváka, klávesisty a kytaristy, který je znám mimo jiné z působení v 5P Luboše Pospíšila, Oskar Petr Marsyas, v kapele Schodiště či ze spolupráce s Vladimírem Mertou nebo s kapelou Mňága a Žďorp. Na elektrickou kytaru doprovází Vojtěch Jindra (m.j. Bran), na housle Hana K. Vyšínská (m.j. Inflagranti), na basu Jaryn Janek (m.j. K. Střihavka, Krucipüsk…) a liberecký bubenický matador Tomáš Marek (ex-Lucie, Kollerband...).

17.00 Jan Hrubý a přátelé - Legendární rockový houslista Jan Hrubý, který se proslavil zejména po boku Vladimíra Mišíka a Michala Prokopa, akcentuje své blížící se jubileum (75) - s bigbítem v zádech předvede průlet vším, čím byl a je - Špejchar, Funebráci, Variace na renesanční téma a další nesmrtelné songy.

Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

MINT se koná za podpory města Tábor. Děkujeme! 

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již jedenáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už v patnácti městech. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři