MINT: Weekend Market KVĚTEN ⚬ ČERVEN

Praha, Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13

A pokračujeme i v květnu a červnu! MINT: Weekend Market bude i nadále plnit halu 13 v Pražské tržnici v pestré rejdiště plné designu, módy, delikates, dobré kávy a hlavně skvělé atmosféry. Značky se každý týden obměňují, takže můžete stále objevovat nové tvůrce.

Součástí květnových MINT: Weekend Marketů budou exkluzivní prezentace krásných značek, které mají sídlo na Praze 7, tedy v tzv. Art Districtu 7. Děkujeme Praze 7 za podporu tohoto projektu. Více informací najdete na Facebookové stránce Design Boxu.

Vstup na akci je zdarma a bez bariér. Dvounozí i čyřnozí miláčci jsou také vítáni :) 

Pro aktuální informace sledujte oficiální květnovou Facebookovou událost.

Opět pro vás chystáme celou řadu zajímavých workshopů a doprovodného programu, na kterých si budete moci otestovat svoji zručnost a odnést si domů něco, co vznikne pod rukami přímo vám.

 

6.5. V kóji č. 31 si budou moci malí i velcí vyrobit krásné placky. Celým procesem vás provede zkušený lektor z projektu Plackování. Zároveň v kóji č. 3 a 4 zahájme prodejní výstavu uskupení Eat Rocks, která bude v hale sídlit až do konce května.

 

13.5. v procesu...

 

20.5. GreenCat, organizace, která upozorňuje na ekologické problémy, má přichystaný workshop, při kterém si děti i dospělí vyrobí ruční rostoucí papír!

 

27.5. A pokud nestihnete dílnu s GreenCat 20.5., můžete přijít i tuto sobotu.


 

3.6. Vyzkoušejte si techniku suchého plstění s FibreArt. Vytvořte si lehoučké barevné náušnice, které můžete dotvořit výšivkou nebo korálky. Využijeme úžasné plstící vlastnosti ovčí vlny. K dispozici budou různé barvy rouna, korálky, bavlnky a všechny nezbytné pomůcky.

 


 

 10.6. v procesu...

 

17.6. Pavlína Janáková & Agapornis Luis vás na svém workshopu naučí, jak si vyrobit šperk z kůže.

 

24.6. Poslední víkend v červnu nahradí pravidelný MINT: Weekend Market trh Česká hračka, na které budou prezentované značky zabývající se výrobou poctivých českých hraček.

 

 

INFO PRO PRODEJCE

Pokud se chcete trhů účastnit, registrujte se do systému (v pravo nahoře je tlačítko Pro prodejce) a poté vyplňte přihlášku přímo ve vašem profilu. Přihlášky jsou otevřené do 19. dubna. My Vám poté dáme vědět, zda jsme Vás na trh vybrali. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte na e-mail lenka@mintmarket.cz.

 

 

Inspirovali jsme se trhy v Bangkoku a v londýnském Camden Town, takže od MINT: Weekend Marketu kromě stánků čekejte i tvůrčí atmosféru, všudypřítomnou hudbu a trochu toho punkového uvažování.

Chceme, aby Pražané i turisti měli alternativu k nakupování v obchodních centrech a aby byl český design dostupnější. Vybrali jsme si místo, které je samo o sobě zajímavé, a to Pražskou tržnici. Kromě toho, že sem Pražané chodí na jednu z nejlepších Pho Bo ve městě, se tu v posledních letech rozvíjí svébytná kulturní scéna (Jatka 78, večírky v hale 36), a to nás baví.

 

Kde nás najdete

Praha, Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13

Kdy můžete přijít

6.5. 9.00 - 18.00

13.5. 9.00 - 18.00

20.5. 9.00 - 18.00

27.5. 9.00 - 18.00

3.6. 9.00 - 18.00

10.6. 9.00 - 18.00

17.6. 9.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

V centru Prahy je vše kousek. Pokud dojdete k branám Pražské tržnice u Vltavy, jděte v areálu hned doprava a na konci doleva a už vidíte velkou ceduli s číslem 13! Nebo to můžete vzít z druhé strany, z ulice Komunardů vejdete do areálu, po levé straně uvidíte Alzu a před sebou Mountfield. Pokračujte stále za nosem cca 200m a po levé straně uvidíte naše šťastné číslo 13.

Přívozem

Tu romantiku prostě chcete zažít! Jeďte přívozem HolKa z Karlína do Holešovic. Na druhý břeh se z Karlína dostanete raz dva. Mrkněte na jízdní řád přívozu.

Městskou hromadnou dopravou

Přiblížit se můžete metrem na zastávku Vltavská a pak už jen jednu zastávku tramvají a vystoupit, jakmile uslyšíte hlásit „Pražská tržnice“. Další variantou je přijet k areálu „zezadu“, tedy na zastávku Tusarova. Potom se vydejte podle instrukcí pro cestu Pěšky z ulice Komunardů až k hale 13.

Taxi

Pokud se rádi necháváte vozit, stačí při nástupu nahlásit halu 13 v Pražské (příp. Holešovické) tržnici a taxi driver by si s tím měl už poradit a dovézt vás až přímo před boční vchod.

Autem

Auto nechte raději doma. A pokud přeci jen chcete dorazit autem, můžete zaparkovat v areálu Alzy prvního hodinu zdarma, ale ta vám určitě na nákupy stačit nebude ☺ Každá další hodina je za 40 Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Petra Kopuletá

PR, kontakt s médii
+420 605 960 503

Petra, nadšená PRistka, navíc s bohatými zkušenostmi z vlastního módního projektu, na kterém získala první ostruhy. MINT je pro ni zábava spojená s velkou odpovědností. Miluje kreativní prostředí a ráda podporuje české tvůrce.

Natálie Mrázová

koordinace prodejců
+420 777 692 172

Natálka se stará o naše prodejce na MINT: Weekend Marketu, aby se cítili v hale 13 jako v bavlnce.

Partneři