Zažít Americkou jinak 2022

Americká + Záhřebská ulice, Praha 2

Vážení sousedé a přátelé,
jsme nadšení, že vás můžeme opět pozvat na každoroční pouliční slavnost v Americké a Záhřebské, která se bude konat v sobotu 10. září. Užijte si den plný koncertů, divadel, workshopů, tance, výborného jídla a osvěžujících koktejlů z celého světa. Přijďte se svými přáteli, rodinou a sousedy a poznejte město z jiné perspektivy. Těšíme se na Vás! ♥

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 31. července. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

Vstup na akci je jako vždy zdarma a bez bariér.

Brzy zveřejníme další informace. Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne. 

Akce se koná díky organizaci Auto*Mat. Děkujeme!

Kde nás najdete

Americká + Záhřebská ulice, Praha 2

Kdy můžete přijít

SO 10.30 - 21.30

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ulice Americká navazuje přímo na Náměstí Míru. Nemáte tak kde zabloudit. A navíc určitě uslyšíte hudbu, která Vás správně navede.

Městskou hromadnou dopravou

Všechny cesty v Praze vedou na Náměstí Míru :) Stačí tedy dorazit do Vinohrad na tuto zastávku a odtud už stačí jít za hudbou.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři