Zažít město jinak Americká

Americká, Praha 2

Zažít město jinak Vinohrady, pouliční slavnost, která se od roku 2011 konala v ulici Americká, se z byrokratických důvodů musela dva roky stěhovat. Nyní ale máme radost, že se oslavy opět vrací zpět do naší milované Americké ulice! Přidejte se k oficiální události, ať vám nic neunikne.

Tento rok termín 16. září připadá na mexický Den nezávislosti, takže v latinsko-americké části ulice se můžete těšit na správnou fiestu!

PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 16. srpna.

Po celé ulici ve spolupráci s lokálními obchody, restauracemi a bary také připravujeme:
balkánskou a středozemní část, aktivity pro děti, workshopy, divadlo, 4 hudební stage, wine zone, MINT fashion market a spoustu street food občerstvení.

Pomalu dáváme dohromady detaily programu, které už brzy zveřejníme!

Share the love and MAKE AMERICKÁ GREAT AGAIN!

 

 

Kde nás najdete

Americká, Praha 2

Kdy můžete přijít

SO 16.9. 11.00 - 21.30

jak se k nám dostanete

Pěšky

Celá ulice bude uzavřená a přístupná pouze pro pěší, takže ideálně dojeďte MHDčkem na Náměstí Míru a pak už se nechte vést zvuky hudby :)

Městskou hromadnou dopravou

Nejlepší je rozhodně dojet na zastávku Náměstí Míru a tady vejít přímo do víru Americké ulice. 

Autem

Auto nechte doma a "zažijte město jinak" ;)

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.