MINT Market Žďár nad Sázavou no. 2

Zámek Žďár nad Sázavou, Sál v Konventu

MINT Market ve Žďáru nad Sázavou bude! 

Situace je taková, že je omezeno pouze provozování adventních a vánočních trhů, tedy trhů zřízených pro předvánoční období. MINT Market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami, který se koná po celý rok a po celé republice.

Vládní opatření bereme vážně a proto budeme na akci dodržovat všechna aktuální nařízení jako jsou rozestupy mezi stánky, dezinfekce na každém stánku, respirátory či nanoroušky. A vás prosíme o totéž. Děkujeme, že podporujete malé podnikatele a designéry, Vaši podporu potřebují víc než kdy dřív. ❤

O víkendu 4. a 5. prosince se na žďárském zámku, konkrétně v Sále v Konventu představí v rámci MINT Marketu více než 40 tvůrců a designérů s autorskou módou, originálními šperky, bio kosmetikou, papírenským zbožím, hračkami i delikatesami.

Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu a udělejte sobě nebo svým blízkým radost krásným produktem z dílny českého designéra. Podporujte malé značky, potřebují Vaši podporu víc než kdy předtím. ♥

Přímo ve vstupním vestibulu na vás budou čekat dva workshopy. U stánku Radost v písku budete moci rozvinout svou kreativitu a vytvořit obrázek barevným pískem a nebo si pořídit kreativní sadu na doma. U značky Pexetrio si pak zas budete moci dát partii hry a otestovat tak svou bystrost :)

Udělejte si výlet na MINT Market a cestou k areálu bývalého kláštera, dnešního zámku, se stavte i na Zelené hoře, kterou najdete na seznamu kulturních památek UNESCO.

Na zámku pak můžete navštívit i Muzeum nové generace (pokud to aktuální nařízení umožní), které bylo označeno jako nejkreativnější muzeum ve střední Evropě.

Vstup je jako vždy zdarma!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Podle aktuálních nařízení vlády na trzích není potřeba kontrolovat bezinfekčnost (očkování, test, prodělání covidu).

Kde nás najdete

Zámek Žďár nad Sázavou, Sál v Konventu

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři