Trhy se svěží módou, šperky, designem a delikatesami

Since 2010

0
uskutečněných
akcí
0
nezávislých
prodejců
0
let
tradice
0
nástěvníků
designových trhů
0
koupených
náušnic
0
míst
0
fanoušků
0
měst

Zajímá vás dění v nezávislé módě? Přidejte se k nám.

Kdy na trh

16.03.24 - 17.03.24

MINT Market Brno no. 68

Tržnice Brno, Zelný trh

23.03.24

MINT Market Ostrava no. 11

Trojhalí Karolina

14.04.24

MINT Market Praha no. 42

Rašínovo nábřeží, Náplavka

19.04.24 - 21.04.24

MINT Market Brno no. 69

Nová Zbrojovka, hala 76 (Lazaretní 1/7)

20.04.24

MINT Market Uherské Hradiště no. 2

Masarykovo náměstí

27.04.24

MINT Market Litomyšl no. 9

Šantovo náměstí

04.05.24

MINT Market Olomouc no. 10

Dolní náměstí

04.05.24

MINT Market Tábor no. 4

Žižkovo náměstí

11.05.24

MINT Market Brno no. 70

Tržnice Brno, Zelný trh

18.05.24

MINT Market Hradec Králové no. 10

Smetanovo nábřeží

07.06.24 - 08.06.24

Dotkni se Písku 2024

Centrum města

Blog

DESATERO toho, co jste vždy chtěli vědět o účasti na marketu, ale báli jste se zeptat

01.10.23 0:00 | Lenka

Máte vyrobenou první kolekci a chcete jí předvést světu na některém z našich MINT marketů, ale nevíte, jak na to? Tady je pár rad a tipů. Už se těšíme na vaše přihlášky.

Číst dále

Produktová fotografie pro začátečníky a mírně pokročilé: 15 tipů, které vám pomohou

08.09.23 0:00 | VeveRaw

V přehledu najdete základní rady a doporučení pro produktovou fotografii, které jsou určené především začínajícím a mírně pokročilým fotografům. Dobrá fotka zkrátka prodává a v případě prodeje designových kousků to platí dvojnásob. Proto jsem pro vás dala dohromady 15 tipů, jak zlepšit své produktové fotografie.

Číst dále

Etický kodex MINT Marketu

20.08.23 0:00 | Lenka

Tvůrci, designéři, návrháři a kreativci ovlivňují kvalitu života svých klientů a návštěvníků MINT Marketu a umožňují jim skrze své produkty vyjadřovat hodnoty, názory a postavení ve společnosti a ovlivňují jejich estetické vnímání.

Účelem etického kodexu MINT Marketu je zajistit prodejcům i zákazníkům vyrovnanou kvalitu produktů, které na akcích najdou. Cílem je nastavit pravidla, za kterých bude možné se stát účastníkem MINT Marketu a definovat základní hodnoty, se kterými by se měly ztotožňovat všechny tři strany, tedy jak organizátoři MINT Marketu, tak prodejci i zákazníci. Prodejci, zákazníci a MINT Market se k tomuto dokumentu a jeho hodnotám mohou dobrovolně hlásit.

Číst dále

Mint na Instagramu

👒 Tak co, už máte v diáři zaznamenaný nějaký z blížících se MINT Marketů? A po čem se půjdete podívat přednostně? 😉

MINT Market Brno: 16-17.3. MINT Market Ostrava: 23.3. MINT Market Praha: 14.4. MINT Market Brno Nová Zbrojovka 19.-21.4. MINT Market Uherské Hradiště 20.4. MINT Market Litomyšl 27.4.

Dejte nám vědět. 💚 A klidně si uložte, namísto diáře. . . #mintmarket #cesko #trhy #czechdesign #jaro

🍀 Jak vybíráme prodejce? Velká příležitost pro přihlášky na jarní MINT Markety si žádá připomenutí, jak probíhá výběr prodejců.

👋🏻 Nebojte se. Každý má šanci na to být naší součástí. Nemusíte být zajetá značka, vítáme i nováčky, co tvoří něco originálního, s láskou a poctivě. 🤍

💻 Proces výběru je zcela individuální. Každou přihlášku pečlivě procházíme a snažíme se skrz ni nacítit na vaši značku. Hodnotíme originalitu produktů, odkud pochází, jak jsou tvořené a jestli budou pro naše návštěvníky dostatečně zajímavé.

👀 Mnohdy vás je prostě hodně a sejde se 10 podobných přihlášek s téměř identickým zbožím. V takových případech projíždíme vaše sociální sítě, zkoumáme detailněji váš příběh, koukáme na vaši minulou účast na MINT Marketech a snažíme se vás prostřídat tak, aby každý dostal svou šanci.

✖️Žádný z prodejců nás za účast neuplácí. Je to absolutně proti našim hodnotám. Můžete si nás získat příjemným lidským jednáním, dochvilností, bezproblémovou komunikací a samozřejmě vaší jedinečnou tvorbou. 💚

🔁 Stále sestavu prodejců obměňujeme. A to platí pro všechna místa v Česku.

🤔 Pokud vaši značku stále odmítáme, pravděpodobně váš produkt nevnímáme jako dostatečně zajímavý pro návštěvníky našich trhů. Nebo může být jen vaše přihláška a prezentace značky málo zajímavá a propracovaná. Důvodů ale může být více.

🌸 V prezentaci vaší značky oceňujeme pečlivě vyplněný profil na našem webu s aktuálními kvalitními fotkami a vyplněnými odkazy na sociální sítě.

Těšíme se, s kým letos naše MINT Markety prožijeme. 👋🏻

Napadají vás nějaké otázky na toto téma? . . #mintmarket #cesko #trhy #vyrobenoslaskou #autorskatvorba #czechdesign

✔️Jaro naplánované, můžete vybírat a přihlašovat své značky na našem webu. 🌸 . . #mintmarket #cesko #trhy #jaro #czechdesign