MINT: Weekend Market zve k pravidelným návštěvám i v květnu a červnu

4.5.17 23:07 | MINT

Nejen, že jsme o tom už mluvili, ale zpráva několikrát proběhla i tiskem. Halu č. 13 v Pražské tržnici mohou od loňského podzimu každou sobotu jako stálou adresu uvádět současní čeští tvůrci módy a designu. A nejen to. Pravidelně se k nim přidávají také umělci, jejichž ateliéry a dílny sídlí na Praze 7. Ti mohou v květnu využívat prostor, který jim v rámci nově vybudovaného Design Boxu může MINT: Weekend Market nabídnout, navíc s podporou městské části Prahy 7, tedy zdarma.

 


Alternativní svět módy, designu, vybraných delikates i skvělé kávy je to, co by v našem životě chybět nemělo. Ano, i my chápeme, že by vám těžko někdo mohl bránit (no, možná vás to fakt baví), abyste dál trávili čas pobíháním v davu bezejmenných lidí, kteří vyráží na občasný nebo pravidelný lov do džungle nabídky, kterou jim předhazují běžné značky kdekoliv ve světě. Nezpochybňujeme, že pro některé to může být ráj, ale otázka je, jestli vědí o jiné možnosti. Proto objevujeme nové a nové módní tvůrce, designéry, šperkaře a vůbec všechny, jejichž úsilí směřuje k tomu, aby česká móda i design přitahovali stále více lidí, kteří ocení originalitu i kvalitní řemeslo.

 

Takže už tuto sobotu v hale č. 13 objevujte, zkoušejte, nakupujte, ochutnávejte, tvořte a hlavně si užívejte.

 

 

Sledujte náš web, aby vám neunikl žádný z workshopů, který pro vás každou sobotu v květnu a červnu chystáme. 

 

 

 

 

Nejčtenější

DESATERO toho, co jste vždy chtěli vědět o účasti na marketu, ale báli jste se zeptat

27.9.16 17:39 | Lenka

Máte vyrobenou první kolekci a chcete jí předvést světu na některém z našich MINT marketů, ale nevíte, jak na to? Tady je pár rad a tipů. Už se těšíme na vaše přihlášky.

Číst dále

MINT v Brně. Víc před Vánoci nepotřebujete

17.11.16 14:13 | MINT

MINT vyřeší vaše Vánoce. Víkend 3. a 4. prosince proběhne MINT: Brno Fashion Market ve fascinujícím prostoru Mosilana Hub. A protože skvělých designérů a kuchtíků je tolik, museli jsme pro veliký zájem udělat ještě jednu last minute edici. Takže, kdo z vás nestíhá začátek prosince, má šanci ještě 17. A 18. 12. Na stejném místě.

 

Číst dále

Více od autora

TRIANGL - MINT: Weekend Market, Vnitroblock, Továrna. Tři značky, které jsou spojeny s revitalizací zchátralých a nevyužitých objektů v Holešovicích. 

15.5.17 15:55 | MINT

Na úspěšný předvánoční Triangl navazuje v sobotu 27. května jeho jarní pokračování. Možná jste první Triangl prošvihli, ale důležité je, že koncept zůstává nadále stejný, mění se pouze náplň. V překladu to znamená, že MINT: Weekend Market v Pražské tržnici, Vnitroblock i Továrna opět poskytnou prostor pro setkání příznivců módy, designu, kreativity i tance, aby jim představily známé i začínající tvůrce. 

Číst dále