MINT: Budějovice Fashion Market

ulice Hroznová, České Budějovice

MINT se letos podruhé vrátí do Českých Budějovic v rámci vyhlášeného pouličního festivalu Město lidem, lidé městu. Poznamenejte si do svých diářů termín 31. sprna a 1. září, protože o tohle nechcete přijít.

 

MINT: Budějovice Fashion Market se tentokrát odehraje v ulici Hroznová, která nabídne jako vždy bohatý program pro děti, své si zde však najdou i milovníci módy, cirkusu, umění a sportu. Festival ale rozproudí i všechny okolní ulice, takže raději mrkněte na podrobný program.

 

>> PŘIHLÁŠKY PRO PRODEJCE jsou otevřené do 29. července. Přihlášku najdete ve svém profilu. Smluvní podmínky s více informacemi najdete zde.

Vstup na akci je jako vždy zdarma a bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Přidejte se k oficiální události, ať vám nic neunikne ;)

Kde nás najdete

ulice Hroznová, České Budějovice

Kdy můžete přijít

PÁ 14.00 - 21.00
SO 9.00 - 21.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ulice Hroznová se nachází v samém srdci Českých Budějovic. Stojíte-li na Náměstí Přemysla Otakara II., vedou odsud 4 ulice. Vy si vyberte Piaristickou, která se hned rozdvojuje a druhou ulicí je Krajinská. Tou se vydáte a na první křižovatce najdete ulici Hroznovou, na které se bude rozprostírat i MINT.

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka je Poliklinika Sever. Pak už stačí jen přejít most a jste na MINTu.

Autem

MINT má úžasnou lokalitu v historickém centru města. S tím je ale bohužel spjatá i komplikace s parkováním. Můžete vyzkoušet jedntlivá placená parkoviště: na náměstí Přemysla Otakara II. (často plné), parkoviště u Sokolovny, parkoviště Mariánské náměstí a parkoviště v Mariánských kasárnách.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Partneři