PonavaFest

Park Lužánky, Lužánecká 3, Brno,

Brněnský park v Lužánkách ožije! Hudba, tanec, česká tvorba od lokálních designérů i něco dobrého na zub. To je PonavaFest.

Sledujte Facebookovou událost a hlavně přijďte ;)

Program se stále vyvíjí. Jeho aktuální verzi najdete přímo na stránkách PonavaFestu. Těšíme se na Vás v naší MINTí uličce ;)

 

Kde nás najdete

Park Lužánky, Lužánecká 3, Brno,

Kdy můžete přijít

PÁ 16.00 - 22.00

SO 12.00 - 18.00

NE 12.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Vystupte na zastávce Antonínská, vkročte do parku Lužánky a následujte zvuk hudby a veselí.

Městskou hromadnou dopravou

Tramvají a šalinou se dopravte na zastávku Antonínská, jezdí vám sem 1 nebo 6. A pokud dáváte přednost busu, tak nejbližší zastávka je Schodová, kam vás dopraví autobus s číslem 67.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.