MINT Market Třebíč no. 1

Žerotínovo náměstí

První MINT Market Třebíč se bude konat v sobotu 8. června na Žerotínově náměstí v centru města. MINT market se tentokrát spojil s festivalem Zámostí, který má tradici již od roku 1997.

Těšte se na více než čtyřicet prodejců s pestrou nabídkou z oblasti módy, šperků, designu a gastronomie. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a pořídit si kvalitní český design. Na MINTu je krásně :)

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 5. května! <<

Smluvní podmínky najdete zde a přihlásit se můžete tady. (Prodejci obdrží volnou vstupenku na festival. 1 stánek = 1 vstupenka)

Kampaň Konec igelitek v Čechách pokračuje i v Hradci. Zastavte se u stánku Lovemusic, vyplňte krátký dotazník a odneste si úlovky z MINT Marketu ve stylové plátěnce.

A nezapomeňte se při návštěvě zastavit v Židovské čtvrti, která je na seznamu UNESCO.

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 19.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Žerotínovo náměstí najdete v samém srdci Třebíče. Odtud to máte všude kousíček. Od slavné Židovské čtvrti je to coby kamenem dohodil, necelých 5 minut chůze.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.