Tipy na nejlepší dárky z brněnského MINTu

12/10/16 1:32 PM | MINT

 

Vaše poslední šance nakoupit nejlepší dárky v Brně se blíží. Víkend 17. - 18. se Mosilana opět zaplní lokálními dárky, hudbou a provoní ji Vánoční punč a cukroví. Komplet seznam prodejců najdete tady, ale připravili jsme pro vás i naše smělé tipy. To nejlepší pro děti, dospělé i čtyřnohé členy rodiny. Od každého trochu.

 

Pokud máte pejska, neměli byste na něj pod stromečkem zapomenout. Vyberte mu u Funky Dog motýlka, ať mu to sluší. 30 % z prodeje jde na podporu psích útulků.

 

Neotřelým dárkem je rozhodně přírodní parfém. A pokud si netroufáte tipovat osobní vůni, můžete vybrat interiérovou. To vše u stánku Alhambra přímo s majitelkou, která vůně míchá.

 

Bio kosmetikou rozhodně nic nezkazíte. Cremes si pro vás přichystali jak hotové produkty, tak sety na výrobu krémů, tělových mlék a knihu receptů.

 

Láska k papíru je o to intenzivnější, když zaboříte nos do nových stránek. U papírnictví Kašmidaš můžete nakoupit zápisníky, notýsky nebo psací potřeby komukoliv v rodině od vnoučat po praprarodiče. A samozřejmě u nich pořídíte krásné balicí papíry.

 

Nakupovat módu jako dárek je někdy oříšek pro Popelku, ale barevné punčocháče PipiPunk pod stromečkem rozhodně nadchnou každou holku a ženu, která nerada zapadá v davu.

 

A aby vám u nakupování nevyhládlo, doporučujeme skvělé Makronky od Hanky a Adamův Vánoční punč.

 

MINT: Brno Fashion Market v Mosilaně, 17. - 18. 12.

Most read

DESATERO toho, co jste vždy chtěli vědět o účasti na marketu, ale báli jste se zeptat

5/2/22 5:39 PM | Lenka

Máte vyrobenou první kolekci a chcete jí předvést světu na některém z našich MINT marketů, ale nevíte, jak na to? Tady je pár rad a tipů. Už se těšíme na vaše přihlášky.

Read more

2016: ROK MINTU

12/22/16 12:06 PM | MINT

Příběh MINTu se začal rodit letos v létě. Aby naše akce byly mezi konkurencí rozpoznatelné, zvolili jsme sjednocující název i vizuál. Přes jednotný koncept ale marketům v různých městech ponecháváme jejich osobitost (prostě, Praha není Brno a Plzeň nejsou Vary).

Read more

More from this author

2016: ROK MINTU

12/22/16 12:06 PM | MINT

Příběh MINTu se začal rodit letos v létě. Aby naše akce byly mezi konkurencí rozpoznatelné, zvolili jsme sjednocující název i vizuál. Přes jednotný koncept ale marketům v různých městech ponecháváme jejich osobitost (prostě, Praha není Brno a Plzeň nejsou Vary).

Read more

Víme pravdu. Jak se vám líbil MINT: Prague Fashion Market?

11/30/16 5:07 PM | MINT

Na MINT: Prague Fashion Marketu jsme vám minulý týden kromě dobré nálady rozdávali také dotazníky. Kdybychom dělali akci, na kterou nikdo nechodí, moc by nás to nebavilo. Takže si dost vážíme každého, kdo přišel, a nedej bože nám ještě odpovídal na otázky <3

 

Read more

MINT v Brně. Víc před Vánoci nepotřebujete

11/17/16 2:13 PM | MINT

MINT vyřeší vaše Vánoce. Víkend 3. a 4. prosince proběhne MINT: Brno Fashion Market ve fascinujícím prostoru Mosilana Hub. A protože skvělých designérů a kuchtíků je tolik, museli jsme pro veliký zájem udělat ještě jednu last minute edici. Takže, kdo z vás nestíhá začátek prosince, má šanci ještě 17. A 18. 12. Na stejném místě.

 

Read more

Vinyly na MINTu!

11/8/16 3:15 PM | MINT

Žijeme sice v materialistické době, ale na druhou stranu nám na čím dál víc činností stačí méně předmětů. Telefon je dnes náš obchodní dům, protože přes něj nakupujeme, banka, protože přes něj platíme účty, televize, protože přes něj sledujeme zprávy, kavárna, protože ...

Read more

MINTem proti lenosti

10/17/16 9:13 PM | MINT

Každou sobotu u nás můžete nakoupit skvělé designérské kousky a dobře se u toho najíst, ať už paelly, závitků, burgerů nebo koláčů. To se nemění. Ale víte, že kromě toho můžete mít ještě dobrý pocit z dobře odvedené práce? U nás se můžete dívat, jak někdo vyrábí produkty přímo před vašima očima, ehm.. A NEBO si můžete něco vytvořit sami. Ano ano, tenhle článek bude o workshopech.

Read more

První MINTová akcička za námi!

10/3/16 8:54 PM | MINT

Pokud organizujete akce, znáte to. Veškerou energii vkládáte do něčeho, co nevíte, jak dopadne. Zradí vás technika? Pokud je to venku, bude celou dobu pršet? Zapomenete při průměrném spánku čtyři hodiny denně na něco základního? Baner s názvem akce u vchodu / Zateplení / Vzduch / Sezení? Když už to vypadá, že se všechno podařilo, napíše vám na Facebook jeden člověk, že se mu nelíbil hudební doprovod a zkazí vám náladu? A hlavně, totálně, úplně a nejvíc: Přijde někdo?

Read more