MINT Market Příbram no. 4

Divadlo A. Dvořáka Příbram, Estrádní sál

Přípravy na Vánoce začínají v Příbrami MINT Marketem, který se vrátí do Estrádního sálu v sobotu 18. listopadu. A vyběr dárků bude opět pestrý! 

MINT Market představí více než čtyřicet tvůrců s autorskou módou, šperky, kabelkami, bio kosmetikou, delikatesami, hračkami, papírenským zbožím, svíčkami a dalšími krásnými produkty. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! ♥ 

Vstup je jako vždy zdarma.

Udělejte si výlet do Příbrami, která je hodinu od Prahy a po nákupech na MINT Marketu navštivte třeba jedno z největších hornických muzeí v České republice spravující rozsáhlý skanzen, ze kterého se vám bude tajit dech, navštivte Svatou Horu u Příbrami a s dětmi objevte areál Nový rybník, ze kterého budou určitě nadšené :)

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

Černobílou variantu pro tisk si můžete stáhnout zde.

Kde nás najdete

Divadlo A. Dvořáka Příbram, Estrádní sál

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 16.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři