Vánoce v Praze 6

Šabachův park

MINT Market ve spolupráci s MČ Praha 6 a spolkem Nerudný fest z.s. chystá Vánoční trhy v Šabachově parku! Po dvouleté odmlce se můžete od 9. až do 23. prosince těšit na pestrou nadílku prodejců s lokálními produkty a vánočním sortimentem! 

Na trhu pořídíte ručně vyráběné svíčky, designové produkty, zahřeje vás svařák a pochutnat si budete moci na výborných delikatesách. Tak se stavte ochutnat ;)

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce budou otevřené. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

 

Kulturní program

Každý den v podvečerních hodínách se bude v parku konat také pestrý kulturní program. Na pódiu vystoupí například Ivan Hlas Trio, Zrní, Circus Brothers/Michal Prokop Trio/Tomáš Kočko, Bára Hrzánová & Bachtale Apsa, Kateřina Marie Tichá, Michal Horák a další. Nejen s vánočními koledami vystoupí školní sbory, přichystána budou divadelní představení a autorská čtení, na workshopu si budete moci vyrobit vánoční věnce a na Swapu vyměnit knihy, hračky a oblečení.

Program:
pondělí - pátek 17:00 – 20:00
sobota & neděle 16:00 – 21:00

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

PO - PÁ 15.00 – 21.00 (program 17.00 - 20.00)
SO & NE 12.00 – 21.00 (program 16.00 - 21.00)

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Partneři