MINT Market Kutná Hora no. 2

Palackého náměstí

MINT Market se vrátí do Kutné Hory u slavnostní příležitosti rozsvěcení vánočního stromu na Palackého náměstí, které se bude konat v den svátku sv. Barbory v pondělí 4. prosince! Můžete se opět těšit na více než čtyřicet tvůrců a designérů z celé republiky, kteří zde představí svou tvorbu. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat :)

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na MINT Marketu budete moci podpořit malé české značky a kreativce. ♥ 

Kromě nákupů si budete moci poslechnout různá hudební vystoupení na pódiu nebo si prohlédnout dřevěný betlém.

Program na podiu:  
11:00  Jan Venas
12:00  žáci žesťového oddělení a oddělení pop zpěv ZUŠ Kutná Hora
13:00  Jan Venas
14:00  pěvecké sbory ZUŠ Kutná Hora
15:00  hudební program pro děti
16:45  Orchestr Jaroslava Ježka
17:15  vystoupení MŠ Benešova II – Kytička
17:25  slovo starosty města Lukáše Seiferta, slovo arciděkana Vladislava Brokeše z Římskokatolické farnosti – arciděkanství Kutná Hora
17:30 rozsvícení vánočního stromu
17:35 Orchestr Jaroslava Ježka

Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již jedenáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už ve více než dvaceti městech. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Kdy můžete přijít

PO 11.00 - 19.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři