MINT: Brno Fashion Market 24

Tržnice Brno, Zelný trh, Brno

Objev nové, zažij nepoznané!

Tak zní heslo červnového MINTu, který se odehraje 20. a 21.6. v úplně nových, krásně zrekonstruovaných prostorách Tržnice Brno na Zelném trhu přímo v centru města.

Budova pochází z 50. let minulého století a několik desítek let byla opomíjená a zanedbaná. Teď se do ní ale vrací život a MINT bude první akcí, která se zde odehraje!

Přijďte objevit nové místo v Brně a zároveň a především i celou záplavu krásných produktů, které vznikají pod rukama českých návrhářů a designérů.V 16 hodin začne workshop s vermikompostérem, který pro chystá česká značka Plastia.


A v 18.30 se určitě přijďte podívat na MINT Fashion Show, na které se představí brněnští designéři Jocha - OCH móda, Pavel Jevula a AlešBáry.

Po oba dva dny se budete moci zastavit u stánku Fashion Revolution, kde vám vysvětlí, proč je skvělé nakupovat módu od lokálních dodavatelů a ne v obrovských řetězcích.

K tomu vám zahrají vybraní DJ´s!

20.6. DJ Lais a DJ Peter Pea
21.6. DJ Dephekter a W.Dj

A v podrobné mapce najdete seznam všech prodejců.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér :) (čtyřnohé miláčky tentokrát raději nechte doma)

Vybarvi se i ty do jara!

 

Kde nás najdete

Tržnice Brno, Zelný trh, Brno

Kdy můžete přijít

Út 11.00 - 20.00

St 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje - překapivě Zelný trh.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Partneři