MINT: Brno Fashion Market 25

Zelný trh, Brno

Jako každý rok i letos se proběhne přehlídka autorské módy, kvalitního designu a neostřelé módy MINT: Brno Fashion Market v rámci zahájení divadelní sezóny Národního divadla Brno.

Slavnostní zahájení proběhne tentokrát 6. září na Zelném trhu v centru Brna. V rámci zahájení proběhne i veřejný koncert, který i letos přiláká stovky návštěvníků.

Hudbu vám bude poušte zkušený master W.Dj.

MINT: Brno Fashion Market probíhá ve spolupráci s nově otevřenou Tržnicí Brno. Na akci si budete moci kromě pořízení krásných produktů od českých designérů také pochutnat na spoustě delikates, jako například v kavárně Podobrazy si budete moci dát kávu nebo výborného Hauskrechta.

Vstup na akci je jako vždy zdarma a bez bariér. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

Zelný trh, Brno

Kdy můžete přijít

St 10.00 - 21.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje - překapivě Zelný trh.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Partneři