MINT Market Ostrava no. 13

Trojhalí Karolina

Podzimní MINT Market Ostrava se v sobotu 2. listopadu vrátí pod velkorysou střechu Trojhalí Karolina. Na MINTu představí tvorbu více než sto tvůrců z celé republiky a Slovenska, takže bude opět na co se těšit!

REGISTRACE pro prodejce bude otevřená do 29. září. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde.

Těšit se můžete opět na obrovskou dávku krásných produktů a milých úsměvů. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte ochutnat ;) 

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již čtrnáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už ve více než dvaceti městech. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři