MINT Market Pardubice no. 7

Automatické mlýny, Mezi mosty 436

Předvánoční MINT Market v Pardubicích bude! Těšíme se na vás spolu se čtyřiceti tvůrci z celé republiky v sobotu 13. listopadu opět tradičně v areálu Automatických mlýnů! Očekávat můžete obrovskou dávku krásných produktů, milých úsměvů a spoustu nových kousků do vaší skříně i pod stromeček. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte ochutnat ;)

Vstup na akci je jako vždy zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

V Automatických mlýnech na Vás bude čekat výběr těch nejlepších tvůrců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky, papírenského zboží a dalších designových produktů. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design, potřebujete to víc než kdy předtím. Na MINTu je krásně :) 

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

Vážení návštěvníci, v reakci na vaše množící se dotazy upřesňujeme informace ohledně očkování a testů. Vycházíme z vládních nařízení, podle kterých na trzích NEJSOU POTŘEBA. Určitě si však s sebou vemte respirátor a dodržujte prosím platná hygienická opatření - rozestupy, dezinfekce a tak dál. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Kde nás najdete

Automatické mlýny, Mezi mosty 436

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Udělejte si hezkou procházku po nábřeží kolem řeky Chrudimky a Automatické mlýny určitě neminete ;)

Autem

Pokud se chystáte na MINT autem, nejbližší je parkoviště Mezi Mosty. Hodinová sazba je 10Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři