MINT Market Plzeň no. 10

Ulice B. Smetany a Smetanovy sady

Designové kousky a alternativní móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT Market se vrací do Plzně, aby se ve středu a ve čvrtek 12. -13. srpna stal v ulici B. Smetany a Smetanových sadech součástí pop-up kulturní akce Inspiral Garden.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Vaše čtyřnohé miláčky na akci rádi přivítáme.

MINT se v Plzni bude opět konat ve spolupráci s partou lidí, kteří zde posledních 8 let organizovali oblíbený pouliční festival Živá ulice a kterého byl MINT od začátku součástí. Festival ale letos změnil organizátora. Proto se MINT nově uskuteční v rámci kulturní pop-up akce Inspiral Garden.

MINT Market ale není jen o nákupech. Na akci si budete moci i oddáchnout u kavárny Seladon nebo se zastavit u stánku Inspiral Burger, odkud určitě hladoví neodejdete. Děti pak určitě zabaví kreativní dílnička u stánku Šárinky, kde si budou moci vybarvit polštářek, který si odnesou domů.

Těšíme se na vás!

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Kde nás najdete

Ulice B. Smetany a Smetanovy sady

Kdy můžete přijít

ST 10.00 - 18.00

ČT 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Lokace MINTu je i tentokrát úžasná. Najdete nás v ulici B. Smetany a ve Smetanových sadech, jen pár kroků z náměstí Republiky.

Městskou hromadnou dopravou

Tramvajová i autobusová zastávka Náměstí Republiky to jistí ;)

Autem

Autem do centra nejezděte. Zaparkujte auto na některém z nabízených parkovišť Plzně a proděte se krásným centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři