MINT Market Plzeň no. 17

DEPO2015, Presslova 14

Předvánoční MINT Market Plzeň se bude konat uvnitř ve vytápěné Autobusové hale v areálu DEPO2015 o víkendu 2. a 3. prosince ve spolupráci s akcí Plzeň Design, BOOKfestem a Pop-up prodejní galerií umění na téma Umění na prodej! Představí se tu téměř šedesát designérů z různých koutů republiky s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků a kosmetiky a celý víkend bude navíc našlapaný skvělým doprovodným programem.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru, pořiďte krásné dárky pro své blízké a podpořte český design. ♥

MINT je v Plzni jako doma. Vrací se sem už dvanáct let a přiváží pravidelně výběr těch nejlepších českých designérů. A nebude tomu jinak i tentokrát. MINT Market se bude navíc konat zároveň s BOOKfestem, na kterém se budou prezentovat prodejní stánky Cechu nakladatelů a Pop-up prodejní galerie umění. A to už stojí za to se zastavit!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události. Těšíme se na vás!

A kde své oblíbené tvůrce nadete?

(Černobílou mapu pro tisk si můžete stáhnout tady.)

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Přívozem

Areál je sice hned vedle řeky Radbuzy, ale lodí se sem bohužel tentokrát nedostanete.

Městskou hromadnou dopravou

Nejblíž k DEPO2015 vás odveze trolejbus č. 10, 13 a 14 na zastávku U Radbuzy. Odtud už je to jen cca 300m do areálu (nejdřív po ulici Doudlevecká a potom odbočíte do ulice Presslova).

Autem

Dorazit můžete i autem a zaparkovat můžete na velkém parkovišti hned u areálu.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři