MINT Market Příbram no. 1

Divadlo A. Dvořáka Příbram

MINT Market objeví ještě letos úplně novou lokaci - Divadlo A. Dvořáka v Příbrami! V sobotu 6. listopadu se tu tak můžete poprvé těšit na nadílku od vybraných českých designérů.

MINT v Příbrami představí přes čtyřicet značek s kvalitní módou, originálními šperky, designovými produkty, bio kosmetikou, ručně vyráběnými svíčkami, lapači snů a makrami. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! ♥

Vstup je jako vždy zdarma a příjemnou atmosféru doplní DJ Romario, jehož hudební styl je ovlivněn tradiční hudbou z celého světa, kterou doplňuje současnými tanečními rytmy a řadí se do hudebního žánru World wide music. Slyšet, vidět a zatančit si můžete na spoustě tuzemských a zahraničních festivalech a v klubech.

Udělejte si výlet do Příbrami, která je hodinu od Prahy a po nákupech na MINT Marketu navštivte jedno z největších hornických muzeí v České republice spravující rozsáhlý skanzen, ze kterého se vám bude tajit dech, navštivte Svatou Horu u Příbrami a s dětmi objevte areál Nový rybník, ze kterého budou určitě nadšené :)

 

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

A kde své oblíbené tvůrce najdete? Mrkněte na mapku:

--- MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ ---

Na základě mimořádných opatření platí pro účast na MINT Marketu v Příbrami tyto podmínky.
Při vstupu je nutné se prokázat:
• negativním PCR testem, který je starý maximálně 72 hodin od odběru
• antigenním testem, který je starý maximálně 24 hodin od odběru
• dokladem o nákaze v posledních 180 dnech
• certifikátem o absolvování druhé dávky očkování, od které uplynulo nejméně 14 dní
• certifikátem o absolvování jednodávkového očkování, od kterého uplynulo nejméně 14 dní

Na děti do 12 let se tyto podmínky nevztahují. Mladší 18 let mohou mít potvrzení o bezinfekčnosti od své školy či od zákonného zástupce.

Na akci u vstupu budeme mít k dispozici samotesty za poplatek 60Kč (domácí samotesty bohužel nemůžeme akceptovat).

Dále vás prosíme o dodržování 3R:
• myjte si ruce
• noste respirátory
• dodržujte rozestupy

Děkujeme za dodržování opatření.

Kde nás najdete

Divadlo A. Dvořáka Příbram

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři