MINT Market Tábor no. 4

Žižkovo náměstí

MINT Market se opět po roce v sobotu 4. května vrátí na Žižkovo náměstí! Přes čtyřicet tvůrců a designérů z celé České republiky a Slovenska představí svou tvorbu v rámci slavnostního zahájení turistické sezóny. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat :)

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na MINT Marketu budete moci podpořit malé české značky a kreativce. ♥ 

 

S MINT Marketem proběhne i slavnostní zahájení turistické sezóny, u jehož příležitosti bude na pódiu tento program:

14.00 Cihelna & spol. – folk-rocková kapela z Plané nad Lužnicí slaví 10 let na scéně. Koncert ve znamení nového CD Popojedem.

15.30 Klub českých turistů

17.00 Nerez & Lucia - Koncert jedné z nejvýraznějších českých folkových skupin Nerez se slovenskou zpěvačkou Lucií Šoralovou.

Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

MINT Market organizujeme ve spolupráci s městem Tábor. Děkujeme! 

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již čtrnáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už ve více než dvaceti městech po celé republice. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři