MINT Market Třebíč no. 2

Areál festivalu Zámostí

Po delší odmlce se MINT Market vrací do Třebíče, aby se tu stal o víkendu 3. a 4. června součástí oblíbeného festivalu Zámostí, který má tradici již od roku 1997. Těšte se na více než čtyřicet prodejců s pestrou nabídkou z oblasti módy, šperků, designu a gastronomie. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a pořídit si kvalitní český design. Na MINTu je krásně :)

 

Na festivalu Zámostí vystoupí kapely jako J.A.R., Tata Bojs, Sto zvířat, Bert & Friends, Vltava a další. Přijďte si užíj letní kulturní festival do Třebíče! 

A nezapomeňte se při návštěvě zastavit v Židovské čtvrti, která je na seznamu UNESCO.

Pro vstup na MINT je tentokrát potřeba mít vstupenku na festival Zámostí.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

Areál festivalu Zámostí

Kdy můžete přijít

PÁ 16.00 - 21.00

SO 12.00 - 21.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři