MINT Market Třebíč no. 2

Areál festivalu Zámostí

Po delší odmlce se MINT Market vrací do Třebíče, aby se tu stal o víkendu 3. a 4. června součástí oblíbeného festivalu Zámostí, který má tradici již od roku 1997. Těšte se na více než čtyřicet prodejců s pestrou nabídkou z oblasti módy, šperků, designu a gastronomie. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a pořídit si kvalitní český design. Na MINTu je krásně :)

 

Na festivalu Zámostí vystoupí kapely jako J.A.R., Tata Bojs, Sto zvířat, Bert & Friends, Vltava a další. Přijďte si užíj letní kulturní festival do Třebíče! 

A nezapomeňte se při návštěvě zastavit v Židovské čtvrti, která je na seznamu UNESCO.

Pro vstup na MINT je tentokrát potřeba mít vstupenku na festival Zámostí.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

Areál festivalu Zámostí

Kdy můžete přijít

PÁ 16.00 - 21.00

SO 11.00 - 21.00

jak se k nám dostanete

Městskou hromadnou dopravou

Třebíč má velmi dobré vlakové spojení, protože leží na trati Brno-Jihlava. Areál festivalu je asi kilometr od vlakového nádraží, takže až vystoupíte, můžete jít po zvuku.

Autobusové nádraží je vzdálené jen 300 metrů od areálu festivalu.

Spojení taky najdete na www.jizdnirady.cz

Autem

Pokud přijedete autem, můžete parkovat tady:

parkoviště u Komenského náměstí
parkoviště nad Bazilikou
parkoviště na Polance

V areálu festivalu parkovat nemůžete.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři