MINT Market Valašské Meziříčí no. 2

Vedle OC Cimala

MINT Market se podruhé vrátí do Valašského Meziříčí zároveň s festivalem Světlo Valmez! Udělejte si čas v pátek 20. září a stavte se u OC Cimala na MINT Market, trh se autorskou módou, šperky a designem, bude to stát za to! ♥

REGISTRACE pro prodejce bude otevřená do 11. srpna. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde.

Vstup je zdarma a skvělá atmosféra je samozřejmostí :) 

Svou účast potvrďte na Facebookové události a pozvěte i své známé.

A mrkněte i na program festivalu Světlo Valmez - je rozhodně na co se těšit.

Kdy můžete přijít

PÁ 14.00 - 22.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři