MINT Market Žďár nad Sázavou no. 2

Zámek Žďár nad Sázavou, Sál v Konventu

MINT Market se před Vánoci vrátí do Žďáru nad Sázavou! O víkendu 4. a 5. prosince se na žďárském zámku, konkrétně v Sále v Konventu představí v rámci MINT Marketu více než 40 tvůrců a designérů s autorskou módou, originálními šperky, bio kosmetikou, papírenským zbožím, hračkami i delikatesami.

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 7. listopadu. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu a udělejte sobě nebo svým blízkým radost krásným produktem z dílny českého designéra. Podporujte malé značky, potřebují Vaši podporu víc než kdy předtím. ♥

Udělejte si výlet na MINT Market a cestou k areálu bývalého kláštera, dnešního zámku, se stavte i na Zelené hoře, kterou najdete na seznamu kulturních památek UNESCO.

Na zámku pak můžete navštívit i Muzeum nové generace (pokud to aktuální nařízení umožní), které bylo označeno jako nejkreativnější muzeum ve střední Evropě.

Vstup je jako vždy zdarma!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

Zámek Žďár nad Sázavou, Sál v Konventu

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři