MINT Market Olomouc no. 5

Letní kino Olomouc

MINT Market se na podzim ještě jednou vrátí do Olomouce. Na velkou nálož českého designu se můžete těšit v sobotu 23. října v areálu Letního kina Olomouc! Vyřešte dárky pod stromeček v předstihu a nadělte originální produkty od lokálních značek.

Užijte si jedinečnou atmosféru MINT Marketu za doprovodu speciálního setu od DJ Marthyho a udělejte si radost slušivými šaty, ručně vyráběným šperkem, bio kosmetikou nebo originální kabelkou.

Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Z ulice Pekární odbočte do zahrady letního kina. V celém areálu najdete stánky designérů, návrhářů a kreativců. Vstup na akci je zdarma.

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka MHD je U Dómu. Jezdí sem tramvaj s číslem 3.

Autem

V Olomouci je vše kousek. Pokud ale jedete z velké dálky a chcete vědět, kde zaparkovat, mrkněte na tyto stránky.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři