MINT Market Ostrava no. 2

Trojhalí Karolina - Ústředna

MINT Market se pomalu zabydluje i v ostravském Trojhalí Karolina a 28. března se sem podruhé vrátí jako součást oblíbeného Blešáku! MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte ochutnat ;)

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce najdete ve svém profilu do 23. února. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete tady. <<

V Trojhalí Karolina na Vás bude čekat padesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Na MINTu je krásně :)

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

Trojhalí Karolina - Ústředna

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka, PR managerka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.