MINT Market Ostrava no. 2

Trojhalí Karolina

Konečně se i Ostrava letos dočká svého MINT Marketu! Těšte se v sobotu 7. listopadu v Trojhalí Karolina na obrovskou dávku krásných produktů, milých úsměvů a spoustu tipů na dárky. 

Akce se bude v halách konat opět zároveň s Extrem food festivalem. MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte ochutnat ;)

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 27. září. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

V Trojhalí Karolina na Vás bude čekat padesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Na MINTu je krásně :)

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři