MINT Market Plzeň no. 11

DEPO 2015, Presslova 14

Předvánoční MINT Market Plzeň se bude konat nově v Autobusové hale areálu DEPO2015 o víkendu 5. - 6. prosince ve spolupráci s Plzeň Design Week! Představí se tu více než 60 českých designérů, od kterých budete moci pořídit originální a kvalitní dárky pod stromeček. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 27. září. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde. <<

MINT už je v Plzni jako doma. Devět let byl totiž součástí oblíbeného pouličního festivalu Živá ulice, kam pravidelně přivážel výběr těch nejlepších českých designérů. Letos už se osamostatnil a do Plzně se letos vrátí už potřetí.

V areálu DEPO2015 na Vás bude čekat na šedesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků a kosmetiky. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Na MINTu je krásně :) 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00
NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Přívozem

Areál je sice hned vedle řeky Radbuzy, ale lodí se sem bohužel tentokrát nedostanete.

Městskou hromadnou dopravou

Nejblíž k DEPO2015 vás odveze trolejbus č. 10, 13 a 14 na zastávku U Radbuzy. Odtud už je to jen cca 300m do areálu (nejdřív po ulici Doudlevecká a potom odbočíte do ulice Presslova).

Autem

Dorazit můžete i autem. Kde nejlépe zaparkovat najdete zde.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři