MINT Market Plzeň no. 11

DEPO 2015, Presslova 14

Jarní MINT Market Plzeň se bude konat venku v areálu DEPO2015 o víkendu 29. - 30. května ve spolupráci s Plzeň Design Week! Představí se tu více než 60 českých a slovenských designérů s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků a kosmetiky a celý víkend bude našlapaný skvělým doprovodným programem.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design, potřebuje to teď víc než kdy dřív. ♥

MINT už je v Plzni jako doma. Devět let byl totiž součástí oblíbeného pouličního festivalu Živá ulice, kam pravidelně přivážel výběr těch nejlepších českých designérů. A nebude tomu jinak i letos. Na výběru jsme si totiž dali obzvlášť záležet. Všechny značky si můžete prohlédnout dole v galerii.

Až vám po nakupování vyhládne, můžete si s sebou odnést burger nebo bavorský hotdog od Hey Mama, limonádu v pytlíku a GrilledCheese ze stánku Picnic Punx a k odpoledné kávě si určitě dejte koblihu v kavárně Pappa Coffee. Součástí bude samozřejmě také depácký prazdrojský kontejner s pivem, limonádou a sendviči.

V areálu bude i bohatý doprovodný program. V Autobusové hale bude probíhat workshop, kde si můžete v sobotu i neděli vždy od 13 do 18h s dětmi vyrobit čarodějnou výbavičku. A pokud se rovnu vypravíte i do interaktivní výstavy Tajuplný les, zjistíte, že hůlka je opravdu magická!

Stavte se i u stánku značky INature, kde si můžete natisknout formou sítotisku trička, plátěné tašky nebo cokoliv, co si koupíte na MINT Marketu nebo donesete z domova.

V Autobusové hale budou také odpoledne probíhat divadla pro děti. Přesný harmonogram najdete níže.

Jen pozor, na workshopy, divadla a občerstvení je nutné mít negativní test. Ten bude možné provést přímo u vstupu do DEPO2015 zdarma. Pro rychlejší odbavení se prosím zaregistrujte. Zároveň upozorňujeme, že v jednu chvíli bude moci být v areálu pouze 300 lidí, proto doporučujeme přijít spíše odpoledne a užít si tak i bohatý doprovodný program. Prosíme o dodržování 3R - ruce x roušky x rozestupy.

V sobotu se můžete těšit na Pohádku z lesa a loutkovou pohádku Golem na motivy starých židovských pověstí od Studia Damúza.

V neděli pak děti čeká loutková inscenace na motivy pohádky Bohuslava Březovského Jakoubkovo splněné přání od Studia Damúza a později odpoledne pak pohádky Jak sloni k chobotu přišli a O nepořádném křečkovi v podání Divadla Jednoho Edy.

Tak se stavte! Na MINTu je krásně :) 

A kde své oblíbené tvůrce najdete? Mrkněte na mapku:

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

 

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00
NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Přívozem

Areál je sice hned vedle řeky Radbuzy, ale lodí se sem bohužel tentokrát nedostanete.

Městskou hromadnou dopravou

Nejblíž k DEPO2015 vás odveze trolejbus č. 10, 13 a 14 na zastávku U Radbuzy. Odtud už je to jen cca 300m do areálu (nejdřív po ulici Doudlevecká a potom odbočíte do ulice Presslova).

Autem

Dorazit můžete i autem. Kde nejlépe zaparkovat najdete zde.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři