MINT Market Tábor no. 2

Žižkovo náměstí

MINT Marketu se loni v Táboře líbilo, proto se na Žižkovo náměstí opět vrátí v sobotu 6. května! Přes čtyřicet tvůrců a designérů z celé České republiky a Slovenska představí svou tvorbu v rámci slavnostního zahájení turistické sezóny. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami! Tak přijďte ochutnat :)

Těšte se na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, ručně vyráběných šperků, bio kosmetiku, originální papírenské zboží a mnoho dalšího. Na MINT Marketu budete moci podpořit malé české značky a kreativce. ♥ 

S MINT Marketem proběhne i slavnostní zahájení turistické sezóny, u jehož příležitosti na pódiu vystoupí:

14.00 Spolektiv – folkrocková multižánrová táborská kapela

15.30 Ondřej Fencl a Hromosvod - Autorská tvorba jedenačtyřicetiletého zpěváka, klávesisty a kytaristy, který je znám mimo jiné z působení v 5P Luboše Pospíšila, Oskar Petr Marsyas, v kapele Schodiště či ze spolupráce s Vladimírem Mertou nebo s kapelou Mňága a Žďorp. Na elektrickou kytaru doprovází Vojtěch Jindra (m.j. Bran), na housle Hana K. Vyšínská (m.j. Inflagranti), na basu Jaryn Janek (m.j. K. Střihavka, Krucipüsk…) a liberecký bubenický matador Tomáš Marek (ex-Lucie, Kollerband...).

17.00 Jan Hrubý a přátelé - Legendární rockový houslista Jan Hrubý, který se proslavil zejména po boku Vladimíra Mišíka a Michala Prokopa, akcentuje své blížící se jubileum (75) - s bigbítem v zádech předvede průlet vším, čím byl a je - Špejchar, Funebráci, Variace na renesanční téma a další nesmrtelné songy.

Vstup je jako vždy zdarma a čtyřnohé miláčky rádi přivítáme.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne a pozvěte na ni své přátele.

MINT Market organizujeme ve spolupráci s městem Tábor. Děkujeme! 

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již jedenáct let. Organizujeme trhy napříč celou republikou, nyní už v patnácti městech. Pod názvem MINT najdete ale především záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři