MINT Market Tábor no. 3

Střelnice - spolkový dům

MINT se vrací letos podruhé do Tábora. V budově Střelnice v centru města totiž v neděli 12. listopadu představí čerstvý výběr toho nejlepšího z českého designu. Tak si udělejte výlet na MINT - na jednom místě tu totiž najdete oázu s příjemnou atmosférou, módní kousky, šperky, kabelky, bio kosmetiku, papírenský sortiment, hračky, doplňky i dobroty od lokálních značek.

MINT market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. Tak se stavte, na MINTu je krásně! :)

Vstup je jako vždy zdarma!

Bohužel pejsci tentokrát na MINT Market nemohou.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

(Černobílou mapu pro tisk si můžete stáhnout tady.)

Kde nás najdete

Střelnice - spolkový dům

Kdy můžete přijít

NE 9.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři