MINT Market Brno no. 38

Piazzetta u Janáčkova divadla

6. září je pro Brno velký den - v ten den totiž bude zahájena sezóna Národního divadla Brno. A taky na piazzettě přímo před Janáčkovým divadlem proběhne již třicátý osmý MINT Market Brno jako součást slavnostního zahajovacího koncertu. MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami.

Svou účast potvrďte na Facebookové události a pozvěte i své známé. Společně to před Janáčkovým divadlem roztočíme!

Fotky a historii předchozích ročníků sleduj na Facebookové stránce.

Vstup zdarma, zvířátka, děti a milovníci módy vítáni.

Kde nás najdete

Piazzetta u Janáčkova divadla

Kdy můžete přijít

PÁ 11.00 - 20.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Janáčkovo divadlo najdete na Moravském náměstí v centru města. Stačí jít z České stále za nosem, až dojdete na Moravák, kde uvidíte krásnou budovu Janáčkova divadla a tam najdete i MINT Market.

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka městské hromadné dopravy je Janáčkovo divadlo, kde staví autobus č. 67 nebo Moravské náměstí, kam se svezete tramvajemi/šalinami 3, 5, 9.

Autem

Pokud chcete přijet autem, mrkněte sem ohledně možností zaparkování Vašeho čtyřkolového miláčka.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Partneři