MINT Market Brno no. 46 (MOSILANA)

Mosilana Hub, Křenová 13

Sháníte neokoukané dárky pro své blízké? Nevíte, co nadělit pod stromeček tátovi, ségře nebo babičce? Tak to nesmíte vynechat MINT Market Brno v Mosilana Hub o víkendu 12. - 13. prosince.

A pokud Vám to nebude stačit, stavte se ten víkend i na MINT Marketu v Tržnici Brno. Poprvé v historii totiž bude probíhat MINT na dvou lokacích zároveň. Podporujte české designéry tím, že pořídíte vánoční dárky u nich. Potřebují Vaši podporu víc než kdy předtím. ♥

Na jednom místě najdete oázu s příjemnou atmosférou, designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců. Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru MINT Marketu za doprovodu několika vybraných DJs.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

Kde nás najdete

Mosilana Hub, Křenová 13

Kdy můžete přijít

SO: 11.00 - 19.00

NE: 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ze zastávky Vlhká půjdete doleva ve směru od nádraží a vejdete do areálu. Mosilana Hub se nachází v zadní části areálu.

Městskou hromadnou dopravou

Nejlépe se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Použít můžete tramvaj č. 8, 9, 10 nebo trolejbus č. 31, 33 a těmi dojeďte až na zastávku Vlhká.

Autem

Pro příjezd autem použijte stejný vchod jako pěší a projeďte areálem až k zadní budově Mosilana Hub. Tady můžete auto nechat prvních 45min zdarma a každá další hodina potom stojí 20Kč. Jen dejte pozor, aby auto nebránilo v průjezdu.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.