MINT: Brno Fashion Market 31

Tržnice Brno, Zelný trh

Pořiďte si na léto nový outfit od českých návrhářů. V Tržnici Brno proběhne 15. a 16. června tentokrát dvoudenní MINT: Brno Fashion Market, který zaplní tři patra budovy originální módou, šperky a designem. Součástí akce bude tentokrát i módní přehlídka na nádvoří Tržnice Brno.

Vyhněte se hektickým nákupákům, vždyť na MINTu je taak krásně :)

 

 

 Podívejte se, na které krásné značky se můžete těšit :)

Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála. Děkujeme! 

 

 

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

 

 

Kdy můžete přijít

Pá: 11:00 - 18:00

So: 10:00 - 17:00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje - překapivě Zelný trh.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Partneři